Emise

Emise a Administrace dluhopisů

Pomáháme firmám získat nebankovní peníze na další rozvoj. Používáme k tomu dva hlavní nástroje – vstup společnosti na burzu a tzv. dluhopisy. S oběma máme mnoho zkušeností a dokážeme vám poradit, která z cest je pro vás vhodnější. Neváhejte nás v takovém případě kontaktovat, Každý přístup má totiž svoje pro a proti. Na této stránce se věnujeme dluhopisům.

56

klientům jsme pomohli s dluhopisy

3,5

miliard korun v emisích

O dluhopisech

Dluhopisy mohou být zajímavou alternativou ke klasickým úvěrům a půjčkám. Jak to funguje v praxi? Ve spolupráci s námi provedete emisi dluhopisů dle vašich stanovených podmínek a dluhopisy nabídnete investorům. Potřebujete například navýšit skladové zásoby nebo investovat do nové sítě poboček? Nabídněte investorům úrok za získané finance.

Dluhopisy se stávají poslední dobou oblíbeným nástrojem. Zásadní otázkou ale je, jakým způsobem dluhopis dostat k těm správným lidem. Z tohoto důvodu úzce spolupracujeme s portálem topdluhopisy.cz, který je jedním z dluhopisových tržišť v ČR. Taktéž spolupracujeme se sesterskou společností CYRRUS, a.s. a se sítí investičních zprostředkovatelů.

Na přání také zajistíme také administraci dluhopisu a veškerou příslušnou agendu, včetně výplaty úroků a jistiny.

Zajištěné emise dluhopisů

Jako jedni z mála nabízíme i obsluhu zajištěných emisí, prostřednictvím tzv. Agenta pro zajištění. Agent jako nezávislý subjekt na své osobě koncetruje zástavy a v případě problémů řeší jejich realizaci ve prospěch vlastníků dluhopisů.

Jak to funguje?

Konzultace

Kontaktujte nás telefonicky nebo skrze kontaktní formulář. Popište nám váš záměr a my se vám ozveme a pozveme vás na osobní setkání, kde probereme možnosti.

Cenová nabídka

Na základě informací a osobní konzultace vám připravíme cenovou nabídku. Ta se může lišit dle parametrů emise (veřejná nabídka/neveřejná nabídka) a rozsahem poptaných služeb.

Podklady pro emisi dluhopisů

Naším cílem je, abyste byli spokojeni vy jako emitent, tak i investoři, kteří vám prostřednictvím dluhopisů peníze poskytnou. Pokud Vaše dluhopisy budeme i distribuovat, musíme si být jisti, že je reálná šance na jejich splacení. V této fúzi si tedy od vás vyžádáme jak historické hospodářské výsledky, tak i plán. Společně pak zhodnotíme přínosy, rizika a úskalí vaší investice financované penězi z dluhopisů.

Veřejná či „podlimitní“ nabídka

Podle objemu potřebných prostředků se společně vydáme buď cestou Veřejné nabídky s prospektem dluhopisů (obsahově schváleným ČNB), nebo jednodušší a levnější cestou tzv. podlimitní nabídky.

Emise dluhopisů a jejich administrace

Uvedeme váš dluhopis v život a pokud budete chtít, postaráme se i o následnou administraci dluhopisu až do jeho splatnosti.

Prokonzultujte s námi váš budoucí dluhopis

Pomohli jsme už stovkám společností s akvizicemi, vlastnickou strukturou nebo dražbou akcií. Neznáme problémy, vše je řešitelné.

Setkejme se.

* Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení poptávky. Více informací o zpracování osobních údajů najdete zde.