Analýzy

Ocenění a analýzy

Důležitou součástí významné množiny procesů je analytický, případně znalecký servis.

Jedná se zejména o akvizice společností, kde analytik či znalec nastaví a v mnoha případech zreální představy stran o hodnotě transakce, tak i o přeměny společností, procesy dražeb cenných papírů a jiné formy prodeje podílů, ve kterých je nutné nastavit výchozí reálnou cenovou hladinu.

Analytik se uplatňuje zásadním způsobem i u nových emisí, kde pomáhá s nastavením parametrů emise a s hodnocením návratnosti financovaného projektu.

oučástí našeho analytického týmu je i soudní znalec v oboru ekonomika, oceňování podniků.

Jak provádíme analýzy a ocenění

Naši analytici provádí ocenění na základě více metod pro zajištění co nejmenší statistické odchylky a finální ocenění je provedeno po zvolení nejvíce vhodné metody pro daný případ. V rámci ocenění probíhá i komparativní analýza s dalšími firmami z oboru na trzích v Evropě a USA.

Vedle určení vnitřní hodnoty společnosti máme také zkušenosti s určením potenciálních slabých míst v hospodaření oceňované firmy.

Analytici skupiny CYRRUS přispívají do největších médií v ČR a pokrývají všechny středoevropské trhy. Oproti konkurenci jsme schopni nabídnout zajímavou cenovou politiku.

Společný tým skupiny CYRRUS podporuje poskytování služeb klientům ve dvou oblastech. První z nich představuje denní analytickou podporu pro obchodující klienty CYRRUS, a.s., tvorbu firemního názoru na obchodované akciové tituly a tvorbu sektorových analýz. Druhou je spolupráce na projektech CCF, zejména se jedná o oceňování při akvizicích a prodejích podniků. Velmi poptávané jsou také zakázkové analýzy na samostatné projekty.

Potřebujete analýzu nebo ocenění? Kontaktujte nás

Pomohli jsme už stovkám společností s akvizicemi, vlastnickou strukturou nebo dražbou akcií. Neznáme problémy, vše je řešitelné.

Setkejme se.

* Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení poptávky. Více informací o zpracování osobních údajů najdete zde.